You are currently viewing هزینه  ساخت ساختمان | ساختمان سازی در کرج | بتن بهار

هزینه  ساخت ساختمان | ساختمان سازی در کرج | بتن بهار

هزینه  ساخت ساختمان: روش های زیادی برای صرفه جویی در هزینه  ساخت ساختمان وجود دارد، از خرید زمین گرفته تا انتخاب مصالح ساختمانی مناسب. ما چند نمونه از ساختمان سازی ارزان قیمت را نشان می دهیم که در آن سازندگان با بودجه اندک صاحب خانه خود می شوند.

هزینه  ساخت ساختمان | ساختمان سازی در کرج | بتن بهار

نظم: با داشتن منابع مالی محدود برای خانه خود ، خانواده های سازنده باید در برنامه ریزی حداقل فضای مورد نیاز و راحتی خود را به دقت تعریف کنند و دیگر در روند ساخت از آنها فاصله نگیرند.

نظم و انضباط در اجرای این آرزوها به منظور کاهش هزینه های ساخت ساختمان اساسی است که تحت کنترل نگه داشته شود: آنچه در ابتدا به نظر می رسد “تقریباً هیچ چیز” در موارد کوچک و جزیی به سرعت به هزینه های اضافی قابل توجهی تبدیل می شود. این مربوط به همه “موارد اضافی” است ، که تجربه نشان داده است که بسیاری از آنها در روند ساخت ظاهر می شوند.

اگر یک خواسته جدید به بودجه ثابت اضافه شود ، چیز دیگری باید حذف شود. ارزش این است که قبل از شروع ساخت و ساز از مزایای کامل مرحله استفاده کنید تا گزینه های مناسب و ارزان از نظر ساخت و ساز ، مواد و تجهیزات را پیدا کنید و آنها را از همان ابتدا در برنامه ریزی ادغام کنید. در مراحل ساخت باید از انحراف از این امر خودداری شود.

ساختمان سازی در کرج

معمار

برخلاف تعصب رایج ، استخدام یک معمار به خوبی می تواند به صرفه جویی در هزینه کمک کند. زیرا پس از خلاصه ای از جزئیات ، معمار پیش نویس سفارشی برای ملک خاص و نیازهای فردی خانواده ساختمان تهیه می کند. متخصص می تواند مالک ساختمان را در مورد راه های احتمالی کاهش هزینه ها آگاه کند و در برنامه ریزی ها این موارد را در نظر بگیرد. معمار می تواند از قبل در مورد انتخاب ملک مشاوره دهد. منعقد کردن یک قرارداد معماری منعقد شده توسط هر دو طرف به منظور راه اندازی خدمات مورد مذاکره ، توصیه می شود.

ساخت آپارتمان در کرج | قیمت ساخت خانه | بتن بهار

ویژگی

بسته به موقعیت و جهت یابی می تواند تأثیر عمده ای در سطح هزینه های ساخت و نگهداری داشته باشد. شیب ها و زیرزمین دشوار ، کار پی را گران می کند. از طرف دیگر ، در مورد خانه دامنه ای از تپه ، می توان از عایق طبیعی پوسته خارجی قسمت مدفون شده برای کاهش هزینه های گرمایش استفاده کرد. پیش نیاز یک تراز و باز شدن هوشمندانه نما به سمت جنوب است. به طور کلی ، به دلایل پرانرژی ، اتاق های نشیمن اصلی همیشه باید به سمت جنوب باشند. در کلانشهرهایی که زمین کمیاب و گران است ، کسانی که مایل به ساختن هستند می توانند به دنبال مکان های غیرمعمول و احتمالاً ارزان قیمت مانند زمین های خالی یا حیاط خانه های مناسب برای اصلاح مجدد ساختمان باشند.

ساختار

یک طراحی جمع و جور با حداقل جزئیات پیچیده و کم هزینه ، مانند پنجره های خلیجی ، می تواند از نظر اقتصادی و ایده آل برای یک طراحی صرفه جویی در انرژی اجرا شود. شکل سقف نیز همین است. به عنوان مثال سقف های مونوپیچ و شیروانی بسیار کمتر از یک سقف پیچیده نیمه لگن است.

ساخت و ساز

قطعات ساختمانی پیش ساخته که قبلاً به تاسیسات مجهز شده اند ، می توان پوسته ای شامل سقف را فقط در چند روز ایجاد کنند ، بطوریکه فاز انبساط بلافاصله آغاز می شود. زمان ساخت کوتاه تر می تواند هزینه های قابل توجهی را ذخیره کند. به عنوان مثال برای ساختن بسیاری از ساحتمان‌ها از روش های ساخت پیش ساخته استفاده می شود که این باعث تسریع در مدت زمان ساخت و کاهش هزینه‌های ساختمان می‌ شود.

نقشه طبقه

ترکیبی از اتاق نشیمن و غذاخوری با یک آشپزخانه اپن یکپارچه نه تنها مدرن ، بلکه ارزان نیز است. این باعث صرفه جویی در دیوارها ، درها و قسمت های دسترسی می شود و در عین حال فضای سخاوتمندانه ای ایجاد می کند حتی با فضای کم. لازم نیست که اتاق خواب ها دارای ابعادی بزرگ باشند. اگر اتاق های موجود در “منطقه فردی” به لطف تناسب خوب و پنجره ها و درهای درست نصب شده ، امکان استفاده انعطاف پذیر را داشته باشند ، ایده آل است. خطوط طولانی دید و مناظر زیبا حتی در مناطق کوچک نیز حس خوبی از فضا ایجاد می کنند!

دیدگاهتان را بنویسید