You are currently viewing ساخت ویلا در روستای رمنده در کرج | بتن بهار

ساخت ویلا در روستای رمنده در کرج | بتن بهار

ساخت ویلا در روستای رمنده در کرج: با زندگی در روستا انسان از آلودگی‌ ها، ترافیک، جمعیت زیاد رهایی پیدا می‌ کند و وارد یک محیط آرام بخش و زیبا می شود. زندگی در روستا توأم با آرامش است و انسان از بیماری هایی که مربوط به زندگی در شهر می‌ شود نجات پیدا می کند. انسان در روستا زمزمه جریان آب و برخورد باد با شاخ و برگ درختان و صدای پرندگان را می شنود و لذت می برد.

ساخت ویلا در روستای رمنده در کرج | بتن بهار

در روستا کسی احساس غربت و بی پناهی نمی کند چون همنشینی در روستا بیشتر است. در روستا می توانید از آب و حاصلخیز آن جا استفاده کنید. انواع درختان را بکارید. روستا انواع گیاهان دارویی، صنعتی، زینتی و غذایی را دارد. روستاها قابلیت های اقتصادی و فرهنگی دارند. بعضی از روستاها داری معادن، محصولات دامی، امکان تولید صنایع دستی و پوشاک، جاذبه های گردشگری، پرورش اسب و ورزش سوارکاری، آداب و سنن و گویش‌ ها و زبان‌ های محلی هستند که این ها همه برای سرمایه گذاری مناسب است و قابل تقویت است.

ساکنان شهر معمولا استرس بالایی دارند اما در روستا اینگونه نیست. در روستا حیواناتی که دوست دارید را می توانید نگهداری کنید و باغ داشته باشید که کودکان در آنجا بازی کنند.

پروژه ساختمانی در کرج| پروژه ساختمانی چیست | بتن بهار

بزرگترین مزیت زندگی در روستا داشتن باغ است. البته روستا دارای معایبی هم هستند. اگر فرزندی دارید که به مدرسه می رود برای رفتن به مدرسه ممکن است مسافت طولانی را طی کند. فرصت های شغلی در روستا محدود هستند. سیگنال تلویزیون و اینترنت در مناطق روستایی ضعیف‌ تر است. روستا ها زمستان های سخت دارند و به سختی می شود در جاده تردد کرد.

یافتن بعضی از خدمات مثلاً مکانیکی دشوار اس.  امکانات تفریحی و ورزشی و غذاخوری ها ممکن است دور باشد. بنابراین شما باید هزینه اضافی بدهید با خریدن یک ویلای روستایی می توانید سرمایه گذاری پر سودی را داشته باشید. روستا هوای تمیز دارد وسایل نقلیه در روستا رفت و آمد نمی کنند.

یکی از روستاهای زیبا و سرسبز روستای رمنده در کرج است که در ادامه به بررسی این روستا می پردازیم.

از نزدیک ترین مناطق به کرج و تهران روستای رمنده است. روستای رمنده در ساوجبلاغ البرز قرار دارد و آب و هوای بسیار دل انگیز و زیبا دارد. فضای سرسبزی دارد. برای دورهمی ها و مهمانی ها در شب های تابستان بسیار مناسب  و آرام بخش است. این روستا ویژگی های منحصر به فردی دارد و چون آب و هوا و خاک حاصل خیزی دارد دارای میوه‌ های بسیار خوبی مانند گردم، آلو، انگور و سیب است.

شرکت مهندسی ساختمانی در کرج

زمین فوتبال روستای رمنده در کرج

این روستا دارای زمین فوتبال است؛ برای کسانی که به این ورزش علاقه دارند محیط بسیار خوبی است. زمین فوتبال آن در نزدیکی جایگاه سوخت و دهیاری روستا است.

خرید ویلا در روستای رمنده

خریدن ویلا در این روستا از انتخاب های خیلی خوب است. زیرا این روستا یک محیط آرام برای تفریح و استراحت و آرامش دارد و ویلا های آن قیمت های مناسبی دارند، افرادی که بودجه کمی هم دارند می توانند در این روستا ویلا خریداری کنند. این روستا شاد سرشناس نباشد اما آینده روشنی دارد زیرا  ساخت و ساز در آن رو به افزایش است.

امکانات روستای رمنده کرج

امکانات این روستا شامل برق، آب، گاز، خانه بهداشت و غیره می باشد و کسانی که در این روستا زندگی می کنند به راحتی می توانند نیازهای روزمره خود را برطرف کنند.

مسجد روستای رمنده

این روستا مسجدی دارد که قدمت آن ۶۰ ساله است و سقف آن چوبی و از سنگ درست شده است اما در چند سال پیش به دلیل اتصال برق و سرایت کردن آتش به سقف چوبی آن آتش سوزی بزرگی را ایجاد کرد. چون آتش نشان های بخش گلسار بی‌توجهی کردند این مسجد قدیمی با تمامی کتاب های مذهبی که در آن بود آتش گرفت و احساسات مردم مومن این روستا جریحه دار شد.

آب و هوای روستای رمنده در کرج

آب و هوای این روستا بسیار خوب است و این باعث شده است که این منطقه پیشرفت کند و افرادی که در پی سرمایه‌ گذاری در یک موقعیت خوب هستند را جذب خود کند.

برای خرید زمین و ویلای خوب و مناسب می توانید از مشاورین با تجربه بهتره بگیرید تا به شما کمک کنند که دچار خسران نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید