You are currently viewing ساخت ویلا اقساطی کرج | آپارتمان سازی | بتن بهار

ساخت ویلا اقساطی کرج | آپارتمان سازی | بتن بهار

ساخت ویلا اقساطی کرج: زمانی که در خرید و فروش از پرداخت اقساطی صحبت می شود به این معنی است که در معامله خرید و فروش می توان پرداخت را به صورت بخش بخش انجام داد.زمانی هست که خریدار توانایی این را ندارد که هزینه خرید ویلا را یکجا بپردازد و یا در حال حاضر به اندازه قیمت ویلا هزینه در اختیارش نیست و فروشنده نیز به مبلغی احتیاج دارد که ویلای تمام کار خود را به صورت اقساطی بفروشد.

ساخت ویلا اقساطی کرج | آپارتمان سازی | بتن بهار

در این زمان طرفین با هم دیگر توافق می‌ کنند که خریدار حداقل یک سوم یا نصف قیمت ویلا را به فروشنده بپردازد و بقیه هزینه ویلا طی توافقی که شده است در زمان مقرر به چند بخش تقسیم شود و به فروشنده تحویل داده شود و فروشنده مدارک را بعد از تسویه آخرین قسط به اسم خریدار آن انتقال می دهد و تمام این مراحل در قولنامه گفته می شود.

ویلاسازی در کرج

ویلا اقساطی کرج

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و از یکی از کلان شهرهای ایران می باشد.

کرج بعد از تهران بزرگترین شهر مهاجر پذیر ایران است و به این دلیل لقب ایران کوچک را به آن داده‌ اند‌. کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز وجود دارد. از شمال به شهرستان چالوس، از شرق به شهرستان تهران، از جنوب به شهرستان شهریار و از غرب به شهرستان ساوجبلاغ و شهرستان اشتهارد محدود می‌ شود.

آب و هوای شهر کرج نسبت به تهران خنک تر و مرطوب تر است و از دلایلی که افراد به خرید ویلا در کرج رغبت دارند  آب و هوای خوب این منطقه است.

آب و هوای خنک و مرطوب کرج به دلیل این است که این شهر تحت تاثیر ارتفاعات البرز و دره چالوس و رودخانه کرج واقع شده است. می توان ویلا های بسیار زیبایی در منطقه خوش آب و هوای کرج ساخت و روزهای تعطیل را در ویلا های لذت بخش گذراند.

مناطق خوش آب و هوای کرج شامل منطقه سهیلیه، چهارباغ کردان، شهرک زعفرانیه، شهرک طاووسیه و شهرک افشاریه می باشند.

ویلا سازی در کرج | ساخت انواع ویلا | بتن بهار

ویلا لوکس

بیشتر افراد از فضای شلوغ و آلوده، برای رسیدن به آرامش به ویلا های کرج رو می آورند. ویلا باعث ایجاد آرامش و سرزندگی می شود و شادی و نشاط را به وجود می آورد. زمانی که اسم ویلا را می شنویم یک مکان بسیار زیبا و سرسبز در ذهن ما تداعی می شود. قدم زدن در فضای سبز ویلا باعث می شود که انسان از افکار منفی دور شود و روح و روان به آرامش برسد.

خرید ویلا آینده درخشانی را در پی دارد و می توان با خریدن ویلا سرمایه گذاری کرد. اما گاهی افراد بودجه ای ندارند که تمام هزینه خرید ویلا در کرج را یکجا بپردازند. این افراد می‌ توانند با فروشنده ویلا در کرج توافق کنند که ویلا را به صورت قسطی بخرند و در چند قسط هزینه ویلا را پرداخت کنند.

ساخت ویلا اقساطی در کرج

ویلا اقساطی در کرج طرفداران زیادی دارد. افرادی که به دنبال ویلا ارزان قیمت هستند معمولاً شرایط خرید اقساطی برای خرید ویلا را انتخاب می کنند. خرید ویلا اقساطی کرج شرایط ویژه ای دارد. فروش اقساطی ویلا به این معنی نیست که ویلا کیفیت لازم را ندارد، اما ممکن است درد سرهایی حقوقی، مالی یا کلاهبرداری را به دنبال داشته باشد. برای همین به شما توصیه می شود که برای خرید ویلا اقساطی کرج حتماً از مشاوران املاک معتبر پیگیری‌ های لازم را داشته باشید.

زمانی که برای خرید ویلا در کرج شرایط اقساطی را به شما پیشنهاد دادند و قیمت آن ارزان بود به سرعت خرید را انجام ندهید. اول بهتر است سند ویلا را مورد بررسی قرار دهید و زمانی که مطمئن شدید کاربری زمینی که ویلا روی آن ساخته شده یک کاربری مسکونی است بعد اقدام به خرید کنید. ویلاهایی که خارج از بافت هستند را خریداری نکنید چون باعث می شوند در آینده شما به مشکلات حقوقی دچار شوید.

خرید ویلا اقساطی کرج به طور جدی مدتی است که دنبال می شود و برای افرادی که به خرید ویلای کرج با قیمت مناسب تمایل دارند مزیت خوبی است.

سعی کنید در منطقه ای از کرج ویلا اقساطی بخرید که این منطقه در حال رشد و پیشرفت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید