You are currently viewing ساخت ساختمان در کرج | معماری ساختمان | بتن بهار

ساخت ساختمان در کرج | معماری ساختمان | بتن بهار

ساخت ساختمان: روش های زیادی برای صرفه جویی در هزینه  ساخت آپارتمان وجود دارد، از خرید زمین گرفته تا انتخاب مصالح ساختمانی مناسب. ما چند نمونه از ساختمان سازی ارزان قیمت را نشان می دهیم که در آن سازندگان با بودجه اندک صاحب خانه خود می شوند.

ساخت ساختمان در کرج | معماری ساختمان | بتن بهار

با داشتن منابع مالی محدود برای خانه خود ، خانواده های سازنده باید در برنامه ریزی حداقل فضای مورد نیاز و راحتی خود را به دقت تعریف کنند و دیگر در روند ساختن از آنها فاصله نگیرند. نظم و انضباط در اجرای این آرزوها به منظور کاهش هزینه های ساخت آپارتمان اساسی است که تحت کنترل نگه داشته شود: آنچه در ابتدا به نظر می رسد “تقریباً هیچ چیز” در موارد کوچک و جزیی به سرعت به هزینه های اضافی قابل توجهی تبدیل می شود.

ساختمان سازی در کرج

این مربوط به همه “موارد اضافی” است ، که تجربه نشان داده است که بسیاری از آنها در روند ساختن ظاهر می شوند. اگر یک خواسته جدید به بودجه ثابت اضافه شود ، چیز دیگری باید حذف شود. ارزش این است که قبل از شروع ساخت و ساز از مزایای کامل مرحله استفاده کنید تا گزینه های مناسب و ارزان از نظر ساختن و ساز ، مواد و تجهیزات را پیدا کنید و آنها را از همان ابتدا در برنامه ریزی ادغام کنید. در مراحل ساختن باید از انحراف از این امر خودداری شود.

معمار

برخلاف تعصب رایج ، استخدام یک معمار به خوبی می تواند به صرفه جویی در هزینه کمک کند. زیرا پس از خلاصه ای از جزئیات ، معمار پیش نویس سفارشی برای ملک خاص و نیازهای فردی خانواده آپارتمان تهیه می کند. متخصص می تواند مالک آپارتمان را در مورد راه های احتمالی کاهش هزینه ها آگاه کند و در برنامه ریزی ها این موارد را در نظر بگیرد. معمار می تواند از قبل در مورد انتخاب ملک مشاوره دهد. منعقد کردن یک قرارداد معماری منعقد شده توسط هر دو طرف به منظور راه اندازی خدمات مورد مذاکره ، توصیه می شود.

پروژه ساختمانی در کرج| پروژه ساختمانی چیست | بتن بهار

ویژگی ساخت ساختمان

بسته به موقعیت و جهت یابی می تواند تأثیر عمده ای در سطح هزینه های ساختن و نگهداری داشته باشد. شیب ها و زیرزمین دشوار ، کار پی را گران می کند. از طرف دیگر ، در مورد خانه دامنه ای از تپه ، می توان از عایق طبیعی پوسته خارجی قسمت مدفون شده برای کاهش هزینه های گرمایش استفاده کرد. پیش نیاز یک تراز و باز شدن هوشمندانه نما به سمت جنوب است.

به طور کلی ، به دلایل پرانرژی ، اتاق های نشیمن اصلی همیشه باید به سمت جنوب باشند. در کلانشهرهایی که زمین کمیاب و گران است ، کسانی که مایل به ساختن هستند می توانند به دنبال مکان های غیرمعمول و احتمالاً ارزان قیمت مانند زمین های خالی یا حیاط خانه های مناسب برای اصلاح مجدد آپارتمان باشند.

ساختار

یک طراحی جمع و جور با حداقل جزئیات پیچیده و کم هزینه ، مانند پنجره های خلیجی ، می تواند از نظر اقتصادی و ایده آل برای یک طراحی صرفه جویی در انرژی اجرا شود. شکل سقف نیز همین است. به عنوان مثال سقف های مونوپیچ و شیروانی بسیار کمتر از یک سقف پیچیده نیمه لگن است.

ساخت و ساز

قطعات ساختمانی پیش ساخته که قبلاً به تاسیسات مجهز شده اند ، می توان پوسته ای شامل سقف را فقط در چند روز ایجاد کنند ، بطوری که فاز انبساط بلافاصله آغاز می شود. زمان ساختن کوتاه تر می تواند هزینه های قابل توجهی را ذخیره کند. به عنوان مثال برای ساختن بسیاری از ساحتمان‌ها از روش های ساختن پیش ساخته استفاده می شود که این باعث تسریع در مدت زمان ساختن و کاهش هزینه‌های آپارتمان می‌ شود.

نقشه طبقه

ترکیبی از اتاق نشیمن و غذاخوری با یک آشپزخانه اپن یکپارچه نه تنها مدرن ، بلکه ارزان نیز است. این باعث صرفه جویی در دیوارها ، درها و قسمت های دسترسی می شود و در عین حال فضای سخاوتمندانه ای ایجاد می کند حتی با فضای کم. لازم نیست که اتاق خواب ها دارای ابعادی بزرگ باشند. اگر اتاق های موجود در “منطقه فردی” به لطف تناسب خوب و پنجره ها و درهای درست نصب شده ، امکان استفاده انعطاف پذیر را داشته باشند ، ایده آل است. خطوط طولانی دید و مناظر زیبا حتی در مناطق کوچک نیز حس خوبی از فضا ایجاد می کنند!

دیدگاهتان را بنویسید