بهترین پیمانکار ساختمان کرج | شرکت پیمانکاری ساختمانی | بتن بهار

بهترین پیمانکار ساختمان کرج | شرکت پیمانکاری ساختمانی | بتن بهار

بهترین پیمانکار ساختمان کرج: اگر دنبال یک پیمانکار ساختمان در محدوده کرج می گردید پیشنهاد ما به شما شرکت ساختمان سازی بتن بهار می باشد. شرکت ساختمان سازی بتن بهار با داشتن متخصصین و نیروهای فنی در زمینه ساختمان سازی مراحل صفر تا صد ساختمان سازی در محدوده کرج را به ما بسپارید. دانستن مراحل ساختمان سازی از صفر تا صد باعث می شود که ما با در نظر داشتن این مسائل بودجه خود را در نظر می گیریم.

بهترین پیمانکار ساختمان کرج | شرکت پیمانکاری ساختمانی | بتن بهار

مراحل ساخت ساختمان از صفر تا صد:هر کاری که ما بخواهیم انجام بدهیم این کار از یک روند و مراحلی تشکیل شده است ساختن یک ساختمان و یا یک مجتمع تجاری یا تفریحی و … از از این مراحل مستثنا نیست. این مراحل از خرید زمین گرفته تا اخذ مجووز های ساخت و ساز همه و همه دارای مراحلی ی باشد که آنها را در اینجا برای شما شرح خواهیم داد.

اولین کار خرید زمین

خرید زمین اولین گام می باشد در راه  ساختن خانه تصور غلطی در مورد اینکه راحت ترین کار ممکن در ساختمان سازی خرید زمین می باشد.

اما باید این را بدانید که خرید زمین بسار سخت  میباشد و برای این کار باید قبل ز خرید زمین به شهرداری رفته و استعلام زمین را گرفته تا بدانید که آیا زمین آماده ساخت می باشد یا نه.

در پای معامله  زمین و یا هنگامی که می خواهید زمین را بگیرید یا از فروشنده یا تحقیقاتی را انجام بدهید که سند زمین در گروه بانک نباشد و یا برای رفع بازداشت شخصی ارائه نشده باشد و بشود با سند زمین کلیه مجوز های ساخت و ساز را دریافت نمود.

همیشه زمین های دوبر برای ساخت و ساز حرف اول را می زنند این به دلیل می باشد که می توان  پنجره های زیادی را در هنگام ساخت به کار برد که این کار باعث  زیاد شدن نور ساختمان می شود. می توانید با خرید مناقصه بانک ها و یاز مین های که انحصار ورثه می باشد را با قیمت مناسب تری خرید کنید.

پیمان کار در کرج | آپارتمان سازی در کرج | شرکت بتن بهار

گرفتن مجوزهای لازم برای ساخت و ساز

اولین بخش غیرعملیاتی مراحل ساخت خانه  را با داشتن سند ملک یا زمین می‌توانید آغاز کنید. مراحل اخد مجوز ساختمانی از ابتدا شامل تشکیل پرونده، بازدید، دستور نقشه، طراحی نقشه معماری، پرداخت عوارض، تهیه مدارک پیش نویس و چاپ پروانه یا مجوز ساخت می‌شود.

با داشتن سند ملک یا زمین می توانید بخش اول غیر عملیاتی  ساخت خانه راشروع کنید. این مراحل شامل موارد زیر می باشد:

 • تشکیل پرونده
 • بازدید
 • دستور نقشه
 • طراحی نقشه معماری
 • پرداخت عوارض
 • تهیه مدارک پیش نویس و چاپ پروانه یا مجوز ساخت 

هر کدام از این مورد پرسه خواص خود را دارد و باید با صبر و حوصله انجام شود.

پیمانکار ساختمانی در کرج

بستن قرار داد با پیمانکار ساختمان

هر شخص می تواند برای ساخت خانه خود طبق تحقیقات برای ساخت خانه به یک پیمانکار رجوع کرده و با بستن قرار داد پروژه را به وی واگذار کند. معمولاً گروه مهندسین ناظر اشخاصی یا شرکت های را برای این کار معرفی می کنند و خوب باید با تحقیقات لازم فرد یا شرکت مورد اعتمادی را پیدا کنید و با او قرارداد ببندید. این قرار داد را یم شود به صورت یکجا به یک شرکت پیمانکاری ساختمان واگذار کرد و یا بابستن قراردادهای جداگانه آن را به پیمانکاری هر بخش داد این موارد شامل موارد زیر می باشد :

 1. پی کنی و گود برداری
 2.  اجرای اسکلت بتنی
 3. اجرای سقف

مراحل ساخت خانه به چه ترتیبی می باشد:

مراحل ساخت خانه به شکل زیر می باشد هر کدام از این مراحل شامل توضیحات جداگانه ای می باشد در مقالات بعدب به شکل مفصلی همه رو برا شما توضیح خواهیم داد.

 1. گودبرداری
 2. اجرای بتن مگر
 3. آرماتوربندی

مراحل آراماتور بندی:

مراحل آرماتور بندی به ترتیب زیر می باشد هر کدام از این مراحل هم توضیحات بیشتری را می طلبد که در مقالات بعدی برای شما توضیح خواهیم داد:

 1. قالب‌بندی
 2. بتن‌ریزی
 3. اجرای اسکلت
 4. اجرای سقف

مراحل نازک کاری و سفت کاری ساختمان

مراحل سفت کاری و نازک کاری ساختمان شامل مراحلی می شود که اجرای دیوار چینی و اجرای تأسیسات ساختمان شامل لوله کشی و برقکاری و … می باشد. این ترتیب را برای شرح خواهیم داد که به شرح زیر می باشد:

 1. دیوارچینی
 2. اجرای تاسیسات
 3. گچ‌ و‌ خاک
 4. نصب چارچوب درها و پنجره‌ها
 5. کفسازی
 6. گچ‌کاری
 7.  اجرای نما
 8. دکوراسیون داخلی و اجرای فضای سبز

دیدگاهتان را بنویسید