ویلا سازی مدرن | ویلا سازی در کرج | بتن بهار 

ویلا سازی مدرن | ویلا سازی در کرج | بتن بهار 

ویلا سازی مدرن: شرکت ساختمان سازی بتن بهار برای ساخت ویلا مدرن ، ویلای سازی مدرن در کرج ، طراحی ویلای مدرن ،  ساخت ویلا مدرن در هر کجای کرج با ارزانترین واصولی ترین روش های ساخت ویلای مدرن آماده کلیه خدمات می باشد.  شرکت ساختمان سازی بتن بهار با داشتن دانش تیمی متخصص از مهندسین باتجربه درزمینه ساختمان سازی و ویلاسازی در کرج  در خدمت شما عزیزان می باشد.

ویلا سازی مدرن | ویلا سازی در کرج | بتن بهار

ویلا سازی را اگر راحت تر برای شما بازگو کنیم این است که ویلا به ساختمانی گفته می شود که دارای حیاط  باشد و حس طبیعت را به ما القا می کند.

برای دوری از هیاهوی شهری و برای دوران بازنشستگی یا دورانی که احتیاج به جای داریم که آرامش نیاز داریم ویلا یک جای دنج می باشد.

برای ساخت و یلا باید آن را به متخصصین ویلا ساز داد تا با تجربه و ثابقه ای که از قبل دارن آن را با بهترین هزینه و زمان کم آن را برای شما اجرا کنند.

ویلا سازی در کرج

ویلاسازی مدرن یا کلاسیک:

اگر بخواهیم برای شما بگوییم که ویلا سازی به چند شکل انجام می شود باید گفت به دو بخش تقسیم می شود : یکی ویلاسازی مدرن و یکی کلاسیک می باشد. ویلاسازی مدرن یا کلاسیک؟ این یک سوالی شاید باشد که در ذهن شما  که  کدام  بهتر می باشد باید گفت که هر کدام از این دو ویژگی  های خاص خود را دارند و نباید گفت کدام بهتر است یا کدام بدتر.

بیشتر به نوع سایقه شما بستگی دارد که کدام سبک از ویلاسازی را مورد پسند قرار می دهید. اما یک نکته در نوع ویلا سازی مدرن هست که علاوه بر اینکه تمام دکوراسیون داخلی ویلا همراه با نما و محوطه سازی آن به شکل رومی می باشد نکته مهم دیگر آن ساخت با برنامه و اصولی این شکل از ویلاسازی می باشد.

در نوع ویلاسازی کلاسیک این نکته بیشتر مورد توجه است که حس طبیعت و  محیطی که در آن هستیم را القا کنند در ویلاسازی کلاسیک از نماهای چوبی و آجری استفاده می شود که دکوراسیون داخلی نیز از آن بهره می گیرد.

مصلاح به کار رفته در ویلاسازی مدرن:

در ویلاسازی مدرن چون از مصالح و موادی با تکنولوژی های نوین استفاده می شود باعث می شود که طول عمر بنا به شدت افزایش یابد و دیگر نگران خیلی از مسائل پیش رو نباشید. در این نوع ویلا سازی دیگر نگران مشکلات طبیعی در ساخت و بعد از ساخت باشیم چون همه چیز به صورت اصولی انجام شده است.

نکات بیشتر در مورد ویلاسازی:

نکات بیشتر در مورد ویلاسازی مدرن چون ما در این جا ویلاسازی مدرن را مد نظر داریم بیشتر در مورد آن با شما صحبت می کنیم.

باید گفت که ویلاسازی مدرن راهی است برای مقابله با خیلی از مشکلات ساخت و ساز که بدون هیچ علمی اقدام به ساخت ویلا به شکل سنتی می کنند و علوم امروزی را به تجربیات شخص خود ترجیح می دهند.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع ویلا سازی در نظر گرفتن محاسبات پیچیده در ساخت و دقتی فراوان در ساخت آن می باشد.

این روش چون اصولی می باشد جای هیچ گونه خطا و خلافی را برای سازندگان نمی گذارد و می توان از این نوع ویلا سازی اطمینان حاصل کرد که ههیچ مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

ساخت ویلا در کرج | مراحل ویلا سازی | بتن بهار

نکاتی که باید درهنگام خرید یا ویلا سازی مد نظرمان باشد:

از نکاتی که باید درهنگام خرید یا ویلا سازی مد نظرمان باشد که در کجا قرار دارد اگر راحت تر بخواهیم بگویم خوش آب و هوا باشد و ما در آن احساس راحتی و آرامش بکنیم.

نوع زمینی که برای ویلا سازی انتخاب می کنیم بسیار مهم و در نوع خود از نکات قابل توجه می باشد. ساخت اصولی ویلا  در یکی از نکاتی هست که در موقع ساخت باید به آن توجه کرد و یا اگر آن را خریداری کرده اید قبل از خرید به نکات ایمنی که در ساخت ساختمان به کار رفته دقت کنید یا از متخصصین این کار مشاوره های لازم را بگیرید.

در خیلی از ویلاهای ساخته شده یا در حال ساخت دیده می شود نه اصولی در ساخت آن رعایت می شود و نه  به دکوراسیون  داخلی و محوطه سازی آن توجه شده است. پس قبل از خرید ویلا به این نکاتی که گفتیم حتماً توجه کنید تا به جای آرامش دچار دردسر نشوید.

اصول و نکات ساخت و ساز ویلا

 1. با ایده همراه شوید
 2. برنامه ریزی خوب داشته باشید
 3. مراحل ساخت را دنبال کنید
 4. بودجه برای هزینه های غیر منتظره
 5. پیمانکار مناسب را انتخاب کنید
 6. شرایط قرارداد را درک کنید
 7. برای تاخیر ها بر نامه ریزی کنید.
 8. نوع ساخت را بفهمید
 9. منابع مالی خود را مرتب کنید

 نکاتی در مورد ساخت ویلا

پروژه های ساختمانی شامل بسیاری از وظایف ، تیم های بزرگ و جدول زمانی طولانی می باشد که ماندن در بالای کار را به چالش می کشد. بالا نگه داشتن امور مالی ، مدارک ، مهلت های قانونی و وظایف شغلی می تواند در بعضی مواقع بسیار طاقت فرسا باشد. در اینجا چندین نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا پروژه ساختمانی شما دوام آورده و تا حد ممکن روان اجرا شود. در ادامه به یکی از نکات مهم اشاره میکنیم.

اصول و نکات ساخت و ساز ویلا | ویلا | بتن بهار

ضد آب بودن

ضد آب بودن بهترین راه برای محافظت از ساختمان در برابر آسیب در طی تغییر فصل است. مانعی در برابر رطوبت است و به طور موثری از ایجاد قالب در فضای داخلی جلوگیری می کند.

به منظور محافظت از ساخت و ساز با ارزش خود ، بسیار مهم است که اقدامات سختگیرانه ای برای  ضد آب بودن خانه انجام دهید . تکنیک های مختلف ضد آب که می توانید در حین ساخت و بعد از آن نیز استفاده کنید.

 

تعداد کمی از دلایل نشت و درمان آن

 • تجمع آب در پشت بام و غیره:

زهکشی را فراهم کنید ، شیب را در هنگام بتن ریزی حفظ کنید

 • کیفیت پایین مصالح ساختمانی:

مطابق کتاب راهنما ، مطالب با کیفیت تهیه کنید

 • تراکم ضعیف:

برای فشرده سازی از ویبراتور استفاده کنید

 • نشت از ساختار نگهدارنده آب مانند مخزن آب و غیره:

از مواد ضد آب برای ساختار نگهدارنده آب استفاده کنید. همچنین نظر متخصص در مورد درمان ضد آب را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید