ساخت ویلا ارزان | ساخت ویلا کوچک | بتن بهار

ساخت ویلا ارزان | ساخت ویلا کوچک | بتن بهار

ساخت ویلا ارزان: برای ساخت ویلا یک ویلای ارزان در کرج و یا طراحی و ساخت ویلا در کجای کرج با ارزانترین روش ساخت ویلا شرکت ساختمان سازی بتن بهار در خدمت شما می باشد. ما شرکت ساختمان سازی بتن بهار با داشتن نیروی خبره و با دانش در زمینه ساختمان  سازی شامل مهندسین و نیروهای متخصص  در خدمت شما عزیزان می باشد.

ساخت ویلا ارزان | ساخت ویلا کوچک | بتن بهار

هر جا و هر مکانی که قصد ساخت ویلا را دارید بهتر است از این مقاله دیدن کنید. ما در اینجا هستیم تا برای شما ساختن یک ویلای شیک وارزان شما را راهنمایی بکنیم. در این مقاله با ما باشید تا برای شما شرح دهیم که چگونه با کمترین هزینه میشه یک ویلا ساخت.

هر شخصی در رویایی خود داشتن یا ساختن یک ویلای شیک در طبیعت یا خارج از شهر را در سر می پروراند و یا جای که بدور از زندگی شهری و شلوغیای آن باشد. کمی خریدن ویلا یا داشتن آن کمی پر هزینه است ولی اگر خودمان به فکر ساخت آن باشیم می شود با کمترین هزینه یک ویلای شیک را داشت.

ویلا سازی در کرج

نکاتی به شما کمک می کن تا یک ویلای ارزان بسازید؟

شما قصد ساخت ویلا را در هرکجا که داشته باشید در اولین چیزی که به ذهن می رسد این است چطور با کمترین هزینه صاحب یک ویلای ارزان قیمت بشوم.

این فکر خیلی درست و بجاست چون با این شرایط پیش روی اقتصادی که هزینه ها خیلی بالا رفته اولین چیزی که به ذهن میرسه خریدن یا ساختن یک ویلای ارزان هستش.

هزینه های اولیه را اول بر روی یک کاغذ پیاده کنید مانند: هزینه خرید زمین، هزینه مورد نیاز برای خرید مصالح برای ساخت، هزینه مورد نیاز برای پرداخت اجرت به مهندسین و استادکاران و سایر هزینه‌هایی که در پروژه ساخت ویلا انتظارتان را می‌کشند.

با در ادامه این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه می شود ویلایی ساخت که کمترین هزینه را برای میا داشته باشد.

 

کاهش ابعاد بنای ویلا:

برای ساخت ویلا اگر هزینه شما محدود است و قصد دارید که ویلا بسازید اولین قدم این است که از هزینه کردن هزینه اضافی باید پرهیز کنید یعنی در گیر تجملات و هزینه های الکی نشوید.

برای ساخت ویلا هزینه های را در نظر بگیرید که اول مورد نیاز است نه هزینه های تجملاتی الکی چون وقتی این کار را بکنید در میانه راه یهو متوجه می شوید که کلاف کار از دستتان خارج شده و همه سرمایه شما صرف چیز های بی مورد شده و برای هزینه های اصلی ساخت و ساز پول کم آورده اید.

برای ساخت ویلا توجه به این نکته داشته باشید که چه چیزهای مورد نیاز شما می باشد تا ساختن یک ویلای بزرگ که چندین اتا و سرویس بهداشتی دارد این کار شما را با هزینه زیادی روبرو می کند و نباید بیشتر از نیاز شما مساحت آن زیاد باشد ویلای بزرگ فقط به لوکس بودن آن کمک می کند نه به ساخت آن.

ساخت ویلا در کرج | مراحل ویلا سازی | بتن بهار

در نظر داشته باشید که به عنوان مثال تعداد اتاق خواب‌های بیشتر هزینه شما را چه در ساخت و چه در خرید تجهیزات و مبلمان بیشتر خواهند کرد یا مثلاً ساخت دو سرویس بهداشتی یا دو حمام در ویلا هزینه زیادی را از شما برای خرید کاشی، لوله‌کشی، شیرآلات، روشویی و غیره خواهد گرفت.

پس برای داشتن ویلای ارزان که هزینه‌های کمتری را برای شما رقم بزند باید از هر چیزی به میزان برآورده ساختن نیازتان بخواهید.

محوطه سازی ویلا با فکری خلاق:

شما می‌توانید شکل ساده‌تری از محوطه سازی را در حیاط ویلایتان در شمال اجرا کنید. نگران نباشید! به هیچ عنوان نیاز به اضافه کردن آیتم‌های بزرگ و پُرهزینه مثل ساخت استخر‌های بزرگ یا آلاچیق‌های بزرگ و گل و گیاه کاری‌های آنچنانی و پر خرج نیست.

اگر کمی زمان و سلیقه از خودتان خرج کنید می‌توانید به راحتی به کمک یک باغبان ماهر یک گل کاری زیبا در محوطه خارجی ویلایتان ترتیب دهید و از زیباتر شدن محیط لذت بیشتری ببرید.

ایده‌های بسیاری برای یک محوطه سازی کم هزینه وجود دارد.یکی از هزینه های که در ساختن ویلا  شما با آن رو برو هستید ساخت محوطه سازی ویلا می باشد. یک از ویژگی های محوطه سازی این است که شما با خیلی راحت تر زمان بیشتری را می توانید داشته باشید که از طبیعت و فضای بیرونی ویلا لذت ببرید.

و نکته بعد اینکه محوصه سازی فضای بیرونی ویلا زیباتر می کند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که که محدود بودن هزینه شما، یعنی این شرایط می تواند شما را از داشتن یک ویلای دلخواه و زیبا محروم کند. باید شکل ساده تری رابرای محوطه سالزی ویلا انجام بدهید تا هم زیاد معمولی نباشد و هم اینکه زیاد پرخرج نشود.

نیازی نیست استخر های خیلی پزرگ و یا آلاچیق های بزرگی بسازید می شود با کوچک کردن و اندازه نیاز خود این موارد را هم داشته باشید تا بتوانید از امکانات لذت ببرید. اگر کمی خوش ذوق باشید می توانید با کمترین هزینه نحوطه سازی زیبایی انجام بدهید.

مثلا بجای درست کردن آلاچیق می‌توانید با قرار دادن یک سایه‌بان رنگی در وسط حیاط ویلا و چیدن چند صندلی و میز اطرافش جای آلاچیق‌های بزرگ و پُرهزینه را به راحتی بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید