پیمان کار ساختمانی در کرج: شرکت های پیمان کاری ساختمانی شرکت هایی هستند که به صورت پیمان کاری به ساخت و اجرای یک آپارتمان می پردازند. شرکت بتن بهار در کرج باسابقه درخشان و مهارت بالا در زمینه ساخت و اجرای آپارتمان پروژه ها را به صورت پیمان کاری (صفرتا صد) انجام می دهد.

پیمان کار ساختمانی در کرج | آپارتمان سازی | بتن بهار

پیمانکاری ساختمان فقط مختص به ساخت آپارتمان ومنازل مسکونی نمی باشد بلکه پروژه هایی مانند تاسیس بازار ، ساخت مراکز تفریحی و فرهنگی ، ساخت و احداث تونل ، بزرگراه و…. می باشد.

قرارداد پیمان کاری

این قرارداد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. وظیفه و مسئولیت پیمان کار این است که پروژه ها را به صورت جامع و کامل تحویل کارفرما دهد.

پیمانکار درآمد بسیار بالایی دارد اما این شغل دارای مزایا و معایبی نیز می باشد.

مزایای پیمانکار ساختمانی

مزایای پیمانکار ساختمانی عبارتند از:

  1. دارای انعطاف پذیری زیادی می باشد.

انعطاف پذیری داشتن پیمان کار به این معنا می باشد که پیمان کار درانجام فعالیت های ساخت و اجرای آپارتمان اختیار عمل دارد.

  1. بالا بودن درآمد

از دیگر مزایای پیمانکاری درآمد بالای این شغل می باشد. زمانی که شما پروژه را به شرکت پیمانکاری واگذار می کنید در این صورت شما تیمی را در اختیار خود قرار داده اید .این تیم به صورت حرفه ای می باشند. پس در همچین شرایطی قادر می باشید که هزینه ها را بودجه بندی کنید و تا جایی که می توانید به مدیریت هزینه های خود بپردازید. پیمان کاران ساختمانی در ابتدا کل جوانب را می سنجند و سپس به انجام آن می پردازند اینکار به نفع کارفرما می باشد.

  1. فرصت های زیادی برای توسعه دارد.

شرکت های پیمان کاری همزمان قادر به انجام چند پروژه با هم می باشند  در صورتی که از امکانات شرکت های پیمانکاری استفاده کنید قادرهستید شریک پروژه های آنها باشید. این شراکت به معنای آموختن از مهارت و تجربه های آن ها می باشد و همچنین با متخصص های بیشتری آشنا می شوید.

کسب و کارهای دیگر مانند تهیه کننده های مصالح ساختمانی اگر با شرکت های پیمانکاری قرارداد کاری داشته باشندهم مشتریان زیادتری پیدامی کنند و هم گستره کاری آن ها بیشتر می شود.

پیمانکاران براساس تجربه و مهارتی که دارند کارفرما را به بهترین نحو راهنمایی می کنند و ایده های بهتری برای ساخت آپارتمان موردنظر کارفرما به او می دهند.

پیمان کار در کرج | آپارتمان سازی در کرج | شرکت بتن بهار

 معایب پیمانکاری

معایب پیمانکار ساختمانی عبارتند از:

  1. مسئولیت زیاد

پیمانکاران در شغل خود همیشه مسئولیت های بزرگی برعهده دارند از جمله این مسئولیت ها می توان به مواردی مانند خرید مصالح و خرید سایر وسایل موردنیاز ، انجام امورحقوقی وقانونی و… اشاره کرد.

  1. اصل عدم قطعیت در فرایند انجام پروژه

عدم قطعیت یکی از عیوب و محدودیت هایی است که در فرایند انجام پروژه وجود دارد.  به عنوان مثال در قراردادهای پیمان کاری زمان اجرای پروژه معلوم می شود ولی در فرایند ساخت و اجرای پروژه زمان معلوم نیست که در چه تاریخی پروژه به چه اندازه پیش رفته است.

بعضی ازشرکت های پیمانکاری بر اساس تاریخی که در قرارداد می نویسند کار را انجام نمی دهند ولی شرکت هایی نیز هستند که دقیقا تاریخی که مشخص می کنند کار را جلو می برند بنابراین شما عزیزان شرکت پیمان کاری معتبری را انتخاب کنید که این مشکلات را نداشته باشد.

  1. چالش های قرارداد پیمان کاری

قرارداد پیمانکاری باید به صورتی باشد که پیمانکار وظایف خود را بداند کارفرمایانی که تجربه کافی در زمینه قرارداد با شرکت های پیمان کاری را ندارند ممکن است قراردادی را تنظیم کنند که مسئولیت های حقوقی در آن نیامده باشد بنابراین این افراد قبل از تنظیم قرارداد باید با افراد با تجربه مشورت کنند ، بعضی از پیمانکاران بعد از عقد قرارداد به آن عمل نمی کنند. کارفرمایان عزیز بایستی با شرکت های پیمان کاری کار کنند که آن شرکت از زیر بار مسئولیت های خود در نرود و کارش را به نحو احسنت انجام دهد.

شرکت بتن بهار

این شرکت با تجربه و مهارتی که دارد توانسته است نمونه کارهای قوی ای را در رزومه خود جای بدهد. شرکت پیمانکاری بتن بهار در کرج آماده خدمت رسانی به شما کارفرمایان عزیز می باشد. شرکت ما به بهترین شکل ممکن پروژه را از صفر تا صد برای شما عزیزان انجام می دهد. و به همه مفادی که در قرارداد ذکر شود عمل میکند. برای ارتباط با شرکت ما با شماره 09125656572 تماس حاصل نمایید.