شرکت مهندسی ساختمانی در کرج: شرکت های مهندسی ساختمانی برای سهولت کار، کارفرمایان برای ساختمان سازی تاسیس شده اند که با در نظر گرفتن بودجه کارفرمایان ساختمان مورد نظر آن ها را طراحی و اجرا می کنند. شرکت بتن بهار با سابقه درخشان و تجربه بالا خود آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد برای هماهنگی با شماره 09125656572 تماس حاصل نمایید.

شرکت مهندسی ساختمانی در کرج | ساختمان سازی | بتن بهار

کارها و فعالیت های شرکت های ساختمانی شامل پروژه هایی است که از کارفرما گرفته می شود و کار استارت می خورد. شرکت های مهندسی ساختمانی فعالیت هایی همچون اسکله سازی، ساختمان سازی، راه سازی، و ساختمان های تجاری و اداری که هر کدام از این سازه ها ساختشان فرق میکند را انجام می دهند.

این شرکت ها دارای زیر شاخه هایی می باشند که به جهت پروژه های بزرگ ساختمانی کارهای حفاظتی و امنیتی انجام می دهند و فعالیت های جانبی که به عهده خود شرکت است کارهایی مانند طراحی و اجرای کار دکوراسیون برای ساختمان ها می باشد.

فواید رتبه بندی شرکت مهندسی ساختمانی

شرکت هایی که به صورت پیمانکاری کار انجام می دهند و قصد دارند با ارگان های دولتی کار کنند بایستی گواهی نامه صلاحیت داشته باشند.

دومین شرایط که شرکت ها بخواهند با ارگان دولتی یا هر شرکتی کار کنند باید رتبه های بالایی داشته باشند و در غیر این صورت مجددا به مشکل بر میخورند و  شرکتی یا ارگانی حاضر به همکاری با آن ها نمی باشد.

شرکت مهندسی بتن بهار در کرج

بتن بهار شرکت مهندسی ساختمانی در کرج است که شرکتی با سابقه و با تجربه بالا می باشد که دارای همکارانی متخصص و با مهارت است. تیم شرکت بتن بهار شامل مهندسان مکانیک ، معماران ، مهندسان نقشه برداری ، مهندسان نقشه برداری ، مهندسان نقشه برداری ، ناظران و تکنسین ساختمانی می باشد.

وظیفه مهندس عمران چیست؟

وظایف مهندسین عمران همچون طراحی ، نظارت بر اجرا، برنامه ریزی و مدیریت پروژه ساختمانی که این کار ها پروژه های نهاد و ارگان های دولتی است میباشد.

نهادهای خصوصی که یک مهندس عمران انجام می دهد کارهایی از قبیل ساختمان سازی، سد و بناهای آبی ، پل ، تونل ها و فرودگاه ها است.

کارهایی همچون  ساخت و ساز تجاری ، معدن کاری، زیر ساخت های آب و گاز ، سیستم های زهکشی ، برنامه ریزی شهری، سازمان های حمل و نقل، پروژه های تحقیقاتی و مهندس ناظر، ترافیک شهری، شرکت های آب و فاضلاب، تصفیه خانه و… از کارهایی استکه مهندسین عمران انجام میدهند. هر کدام از موارد گفته شده یک یا چند مهندس عمران نیاز دارد.

شرکت ساختمانی کرج | مراحل ساختمان سازی | شرکت بتن بهار

تخصص های مهندسین عمران شرکت بتن بهار

در ساخت سد ، ساختمان سازی، خطوط لوله و سکو های دریایی تجربه زیاد و کافی دارند.

در ساخت جاده ها ، فرودگاه ها ، راه آهن و کانال ها از تجربه ی بالایی برخوردار میباشند.

در سیستم های آب رسانی در زیر زمین به طور خیلی دقیق مهارت دارند و به همین منظور در ساخت موانع برای جلوگیری از سیل متخصص میباشند.

در استخراج کردن معدن ، ساخت پی و عملیات خاکی به صورت حرفه ای می باشند و تجربه بالایی در این حوزه دارند.

حوزه های گرایش مهندسان عمران شرکت بتن بهار

 1. زلزله
 2. ژئوتکنیک
 3. سازه مهندسی و مدیریت ساخت
 4. حمل و نقل
 5. محیط زیست
 6. آب و سازه هیدرولیکی
 7. راه و ترابری
 8. خطوط راه آهن
 9. مدیریت منابع آب
 10. مهندسی سواحل و سازه های دریایی

خصوصیات شرکت بتن بهار

 • نوآوری
 • خلاقیت
 • مقاومت و استحکام
 • مقرون به صرفه بودن
 • زیبایی

شرکت مهندسی بتن بهار در کرج به اجرای پروژه های عمرانی شما عزیزان به صورت صفر تا صد می پردازد. مهندسین ما با در نظر گرفتن بودجه شما بهترین و مناسب ترین ساختمان را برای شما اجرا می کنند.

یک ساختمان ایده آل ساختمانی است که توسط یک تیم ایده آل محور ساخته شده است. تیم شرکت بتن بهار با گرفتن کمترین تراکمی که در آن قابلیت احداث وجود دارد ، نقشه ای مناسب را طراحی می کند و به اجرای آن می پردازد.

نمای ظاهری ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد و علاوه برنما ویژگی های محیط داخلی ساختمان نیز حائز اهمیت می باشد.

هر ساختمان باید دارای نور مکفی ، پنجره هایی در سایز های مناسب و همچنین امکانات رفاهی خوبی باشد.

کارفرما بنا بر بودجه ای که دارد امکانات رفاهی ساختمان خود را ایجاد میکند.

پروژه ساختمانی در کرج

پروژه های ساختمانی خصوصی: پروژه های ساختمانی خصوصی انواع املاک هستند که توسط اشخاص ، صاحب ملک ، شرکت ها و سایر نهادهای تجاری کنترل می شوند. این پروژه های ساختمانی می توانند از اشکال یا اندازه های مختلف باشند و می توانند در زیر مجموعه های مختلف تقسیم بندی شوند:

ساخت و ساز مسکونی: این شامل هر نوع ساخت و ساز برای خانواده ها ، با کمتر از سه یا چهار واحد ، از یک خانه تا یک آپارتمان است.

ساخت و ساز تجاری: این نوع ساختاری خاص تر ، با سازه هایی متناسب با نیازهای هر نوع تجارت طراحی شده و شامل طیف گسترده ای از پروژه ها ، از کوچکترین ساخت و سازها ، مانند رستوران ها یا مغازه ها ، تا ساختمان های بزرگ ، مانند مراکز خرید ، سوپرمارکت ها ، اماکن ورزشی ، مدارس و غیره می باشد.

ساخت و ساز صنعتی این بخش شامل نیروگاه های کوچک ، صنایع ، ساختمانهای صنعتی ، کارخانه ها و بسیاری دیگر است.

پروژه ساختمانی در کرج| پروژه ساختمانی چیست | بتن بهار

پروژه های ساختمانی دولتی

این نوع پروژه ها پروژه هایی هستند که توسط موسسات دولتی یا با بودجه عمومی ، از شهرداری ها و دولت ها ، تا مدارس و سازمان های دیگر تأمین می شوند. اینها می توانند پروژه های کاملاً سنتی مانند ساخت مدرسه یا ساختمان دولتی ، برای ساخت پل ، خطوط فاضلاب ، جاده و غیره باشند.

چگونه بهترین شرکت را برای انجام پروژه ساخت خود انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب یک شرکت ساختمانی ، تصمیم گیری در مورد بهترین ، که مشاوره جامعی برای پروژه های شما ارائه می دهد و ویژگی های مختلفی دارد که به شما کمک می کند تا املاک ایده آل برای پاسخگویی به نیازهای خود را داشته باشید ، مهم است. برخی از خصوصیات مورد نظر عبارتند از:

شرکت های ساختمانی باید تجربه گسترده ای داشته باشند ، به خصوص هنگامی که صحبت از کار ساخت و ساز برای صنایع و مشاغلی می شود که نیاز به بالاترین استانداردها دارند

انتخاب شرکتی قابل اعتماد که شامل اتمام کارها به موقع و متناسب با  بودجه شما باشد بسیار مهم است. این مهم با مشاوره بهترین متخصصان هر منطقه و یک تیم کاری حرفه ای حاصل می شود.